Teenused

Spordimassaaž

Spordimassaaž on sporditreeningu süsteemi koostisosa ja seda rakendatakse sportlase füüsilise täiustamise eesmärgil. Massaaž on pehmete kudede manipulatsioon. Spordimassaaži puhul on tähtis lihas liigese süsteemi funktsionaalsuse tõstmine optimaalsele tasemele. Massaaž on efektiivne nii võistluseks ettevalmistumisele kui ka võistlusjärgselt taastumisel. Spordimassaaž kujutab endast spetsiaalsete võtete kompleksi, mis tõstavad sportlikku töövõimet, valmistavad sportlase ette kestvaks aktiivseks lihastööks ja kiirendavad taastumisprotsesse. Spordimassaaž peab tagama kvaliteetsete treeningute läbiviimise, vältima vigastuste tekkimist ja looma eeldusi heaks võistlustulemusteks. Spordimassaažis tuleb kindlasti arvestada klientide iseärasustega ja nende spordiala spetsiifikaga.

Klassikaline massaaž

Klassikaline massaaž on väga levinud ja traditsioonilisem massaažiliik, mis baseerub rootsi massaažil. Massaaž parandab ennekõike lümfi- ja vereringet ning parandab ainevahetust. Massaaži eesmärgiks on parandada kudede varustamist hapnikuga, eemaldada organismist toksiine.Massaaži tulemusel paraneb organismi vastupanu võime haigustele.

Kinesioteipimine

Lugematu arv inimesi vaevleb selja-,kaela-, põlve ja liigesevalude käes. Paljudel juhtudel pole ravi tavameetodid edukad. Kinesio-Taping ei ole piiratud vaid lihase- ja liigeseprobleemide raviga. Pigem on see efektiivne, mittekirurgiline ja mittefarmatseutiline ravimeetod mitmete terviserikete vastu. Kinesioteibiga on võimalik teipida lihaseid, liigeseprobleeme kui ka alandada turseid ning verevalumeid lümfiteipimisega.
Kinesioteibiga on võimalik teipida lihaseid, liigeseprobleeme kui ka alandada turseid ning verevalumeid lümfiteipimisega.

Sporditeipimine

Eesmärgiks on kaitsta ja toestada vigastatud kehaosa, lubades samas optimaalselt funktsionaalselt liikuda. Sporditeipimisega piiratakse teatud kindlasuunalisi liikumisi, teistes suundades on liikumine vaba. Teipimine aitab kaasa paranemisprotsessile ja hoiab ära korduvvigastuste tekkimise.